Vytisknout tuto stránku

Galerie úspěšných

Zde najdete seznam psů, kteří úspěšně složili zkoušky a byli k této zkoušce připravováni na našem cvičáku. Někteří cvičili se svými majiteli sami a někteří přímo se mnou.

 

Tyto úspěchy registruji od roku 2008. Jelikož jsem se v roce 2011-2012 věnovala převážně mateřským povinostm, je Galerie z těchto let neúplná. Proto pokud jste někteří složili se svým psem jakékoliv zkoušky, dejte vědět, ráda vaše úspěchy doplním :-)

 

Od roku 2012 již není v mých silách registrovat všechny úspěchy psů, kteří prošli mým cvičákem. Složených zkoušek je již tak velké množství, že je velká pravděpodobnost, že bych na některé zapomněla a já nechci v nikom vyvolat pocit, že jeho zkouška nebyla důležitá. Já osobně si velmi vážím jakékoliv složené zkoušky. Uvědomuji si, že 95 % majitelů, kteří navštíví náš cvičák, chtěli zpočátku pouze mírně ukáznit svého mazlíčka. Ve většině případů i tito pejsci nakonec skládají min.OVVR a mnozí i vyšší zkoušky. A to většinou s velmi krásným bodovým hodnocením. Z toho mám velikou radost a vám všem úspěšným gratuluji a držím palce do dalších zkouškových klání :-)

Jsem ráda, že se za výkony "mých" svěřenců nemusím stydět!

:-):-):-)

Číst 75335 krát Naposledy změněno středa, 12 listopad 2014 11:20