Vytisknout tuto stránku

7. Flat cup - 25.5.2014

7. FLAT CUP - BŘEZOLUPY


 

  1. Sprint za pánem Rozhodčí drží neupoutaného psa za obojek a páneček se vzdálí od psa cca 30 metrů. Poté rozhodčí psa vypustí a měří se čas, v jakém přiběhne pes k pánovi. Pes tě vidí odcházet a je povoleno po celou dobu na psa mluvit, volat nebo ho povzbuzovat.
  1. Vzpomínka na Velikonoce K Velikonocím patří vajíčka. I my je budeme mít. Ale syrová – neuvařená. K němu dostaneš jednu lžíci, na kterou ho položíš, do druhé ruky tvojeho miláčka na vodítku a hurá do cíle. Vajíčko nerozbij, ale utíkej rychle, měří se ti čas :-)
  1. Kosmonaut  Oblékni svého flata co nejrychleji do skafandru a leť s ním do vesmíru :-)
  1. Flat kuchař Někteří trénujete své flatíky na výstavní postoj, proto nebude problém, postavit psa všema 4 nožkama na hrnec. Ne do hrnce! Neboj, hrnec bude veliký a flat je skladný :-)
  1. Fotbal Flati milují všechno kulaté a hýbající se. Balonky všech velikostí jsou pro ně radost. Ale přece ho v tom nenecháš samotného… Zapůjčíme ti kopačák a ty nám předvedeš s balonem krásný slalom. Svého pomocníka flata máš s sebou na vodítku. Bez něj bys to přece nezvládnul. J
  1. Plavání v kbelíku vody Malá příprava na prázdniny ve skoku pro aport do vody. Zde zatím stačí, když pes co nejrychleji vyloví 3 tenisáky z kbelíku s vodou.
  1. Flat přinese úplně všechno  Všichni již jistě máme zkušenost, že vám flatík přinese v tlamičce kde co. Začíná to klackama, pak sem tam nějaká mrtvolka či jiný fujtajbl. Časem nosí úplně všechno J. Oni za to nemůžou, mají to vrozené a my je za to máme rádi. Tentokrát po nich budeme chtít přinést skleněnou nerozbitnou láhev. Komu se to podaří?
  1. Odpočinek - pohoda  Odpočinek je nutný. I pro flata. Pomož mu jen jednou rukou udělat si pohodu na zádech. Ale pozor, opět ti běží čas :-)
  2. Tunel Komu se podaří dostat flata do tunelu a to co nejrychleji? Sama jsem zvědavá :-)
  3. Voňavý aport Na závěr budeme zase aportovat. To si flati užijí J. Jenže pozor, ten aport je moooc voňavý.Jedině pes, který dokáže přinést špekáček v tlamě (nikoliv v žaludku…), může obstát. Hodnocení: Přinesl a nesežral – 10 bodů, přinesl a sežral jen menší část – 5 bodů, sežral kompletně – 1 bod.

 

 

 

Pokud jste dočetli až sem, většinu z vás napadne, že byste měli začít trénovat. Mohu vás ale ujistit, že vítězem se většinou stává ten nejméně trénovaný. Takže si vše nechejte až naostro k nám.

 

 

Není totiž důležité zvítězit, ale vyhrát, ale ještě důležitější je vyhrát si !!!

:-):-):-)

 

 

A pokud máte u některých disciplín pocit, že jsou nesplnitelné, můžete požádat naši Aimee o důkaz, že pro flata není nic nemožné

:-):-):-)

 

 

 

Výsledky 7. FC Březolupy

 

Kategorie děti - junior

 

1. místo - Blackie + David

2.místo - Arletka + Peťka

 

Kategorie dospělí - senior

 

1. místo - Trikinek + Roman

2.místo - Pepino + Kamila

3. místo - Meddy + Dalibor

 

Foto zde :-)

Číst 25267 krát Naposledy změněno středa, 28 květen 2014 10:44