Potřebujete odjet na nějaký čas pryč a nemáte hlídání vašeho retrívra?

Nabízíme hlídání retrívra po dobu vaší nepřítomnosti. Retrívři jsou mírumilovné a nekonfliktní povahy, proto hlídání probíhá dohromady s ostatními pejsky. Všichni bydlí společně s námi v naší domácnosti, do max. počtu 5 psů. Více psů nepřijímáme, aby byla zajištěna individuální péče a také hygiena. Sám u nás nikdy pejsek nebude, protože mu společnost bude dělat vždy minimálně naše milovaná flatí holka Aimee a její dcera Sunny 🙂

Procházky

Se psy absolvujeme několikrát denně pravidelné procházky, hry a někdy i malý výcvik. Na stýskání po majitelích pejskům nezbývá čas. Mají stále nějakou činnost, že mnohdy zapomínají i spát. Jsou jako malé děti 🙂 Psi bývají u nás ve smečce vždy velmi spokojení a šťastní a domů přijíždí dokonale unaveni, jako po správné dovolné 🙂

Spaní

Psi mají na spaní svou místnost, která je průchozí částí celého domu, takže jsou vlastně neustále s námi. Spí každý ve svém pelíšku, který si přiveze s sebou z domu. Vlastně si je mnohdy navzájem mezi sebou střídají, ale po pár dnech se většinou vrací do toho svého:-)

Krmení

Krmení si každý pejsek přiveze z domu své vlastní, aby nedošlo k něžádoucím dietním chybám. Je lépe, dostává-li u nás k jídlu to, na co je z domu zvyklý.

V průběhu hlídání vašeho retrívra posílám průběžné sms zprávy nebo maily o tom, jak se pejskovi u nás daří a co dělá za lumpárny.

Můžete si přijet nejdříve prohlédnout podmínky, které k hlídání nabízíme, abyste měli jistotu, že o vašeho pejska bude dobře postaráno.

Pokud pejsek užívá pravidelně nějaké léky nebo je jinak léčen, nezapomeňte mu vše potřebné nabalit s sebou!